Lamine Diş Yaprak Diş Uygulamasında Uzman ve Deneyimli Diş Hekimlerimizle Hizmetinizdeyiz

İstanbul’da zirkonyum kaplama hizmeti veren bir diş kliniğiyiz. Zirkonyum kaplama teknolojisi kullanılarak yapılan lamine dişler ile daha beyaz ve etkileyici bir gülüşe sahip olmanız için hazırız. İstanbul’un Kadıköy, Beşiktaş ve Beyoğlu ilçeleri başta olmak üzere, tüm İstanbul halkına, özlediği estetik gülüşe kavuşma imkanı sağlıyoruz. Alanlarında uzman ve son derece deneyimli diş hekimi kadromuz ile artık gülüşünüzü gizlemek zorunda kalmayacaksınız. En son teknoloji tıbbi ekipmanlarımız ile zirkonyum kaplama ve lamine diş uygulamasında, İstanbul’un en prestijli diş kliniği olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bunun yanında sizlere ücretsiz muayene ve bilgilendirme hizmeti de sunuyoruz. Lamine dişlerinize kavuştuktan sonra estetik gülüşünüzü korumak adına, yıllık kontrollerinizi de ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Kliniğimizde gerçekleştirilen her uygulama, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı içindir.

Ücretsiz Muayene Lamine diş uygulaması uzmanlık ister ve bizler uzman hekimlerimizle hizmetinizdeyiz.

Lamine diş uygulaması, dikkat ve hassasiyet gerektiren bir uygulama olduğu için son derece profesyonel ve uzman bir diş hekimi tarafından uygulanmalıdır. Özellikle kaplama gerçekleştirilmeden önce hazır hale getirilen malzeme, son derece hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Diş kaplama işlemi gerçekleştirildikten sonra ise; görüntü, estetik ve kullanışlılık açısından kusursuz olmak zorundadır. Konusunda uzman diş hekimlerimiz tarafından tamamen sizlerin sağlığı ve memnuniyeti odaklı yapılan bu uygulamadan faydalanmak için, iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz muayene randevunuzu alabilirsiniz.

Lamine Diş Uygulamasının Öncesinde ve Sonrasındaki Tüm Kontroller Ücretsizdir

Lamine diş uygulaması, uygulama seansları kadar ön muayene ve sonrası kontroller ile bütün olarak gerçekleştirilen bir uygulama olmak zorundadır. Uygulama öncesinde yaptığımız ön muayene ile diş ve diş etine en uygun şekil ve renk çalışmalarını yapıyoruz. Uygulama sonrasında ise rutin olarak yapılması gereken tüm kontrolleri tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

Lamine Diş Uygulamalarındaki Tecrübelerimizi Yakından Görmek İçin Aşağıdaki Fotoğrafları İnceleyebilirsiniz

Yaprak diş olarak da bilinen lamine diş uygulaması, diğer diş kaplama tekniklerine oranla maksimum uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir uygulamadır. Uzman ve tecrübeli olmayan hekimler tarafından uygulandığında, istenmeyen sonuçlarla karşılaşılma olasılığı en yüksek olan tekniklerden biridir. Bu durumun bilincinde olan bir diş kliniği olarak, sizleri bu uygulamada oldukça tecrübeli ve uzman diş hekimleriyle buluşturuyoruz. Çünkü bizim için en önemli husus, siz değerli müşterilerimizin kliniğimizden memnun ayrılması ve kontroller için geri geldiğinizde aynı memnuniyeti tekrar görmemizdir. Uygulama öncesi, uygulama sırası ve uygulama sonrası verdiğimiz her türlü hizmette sizleri memnun ederek fark yaratmak istediğimizi unutmayın!

Müşterilerimizin Lamine Diş Uygulamaları Sonrası Değerli Yorumları Hakkımızda yapılan lamine diş yorumları sizlere de bir referans olabilir

Uzun yıllar sigara içip bırakmış birisi olarak, daha beyaz dişlerim olsun istedim. İnternette bu yönteme rastladım. Araştırdım ve en kalıcı çözüm olduğunu gördüm. Çok memnun kaldım. Fakat şunu da söylemeliyim. Gerçekten çok fazla ustalık isteyen bir uygulamaymış. Milimetrik çalıştılar gerçekten. Aynada kendime baktıkça mutlu oluyorum. Teşekkür ederim sizlere 🙂

Cüneyt ÖZAK Lamine Diş

Doğuştan diş beyazlığı problemi yaşıyordum. Babamın bir arkadaşı bu kliniği tavsiye etmiş. Yaprak diş işlemini önerdiler. Daha önce böyle bir işlem duymamıştım. Şimdi yaklaşık 3 aydır o kadar güzel dişlerim oldu ki, birilerinin yanında gülmek için can atıyorum. Harika hissediyorum, çok teşekkür ederim :=)

Yaren Parlak Yaprak Diş

Kliniğinizde daha önce zirkonyum kaplama yaptırmıştım. Öncesinde yapılan muayeneler vs için para ödemedim ve şimdi kaplamalarımı kontrol ettirmek için belirli aralıklarla kliniğinize geliyorum. Yaklaşımınız o kadar iyi ki, kendimi hasta ya da müşteri gibi değil de daha çok arkadaşımın mekanındaymışım gibi hissediyorum. Üstelik kontroller de tamamen ücretsiz. Harika bir klinik.

Ali Ramazan Işık Zirkonyum Kaplama

Lamine Diş Uygulaması Alanında Sahip Olduğumuz Sertifikalar Sertifika ve üyeliklerimiz, tecrübe ve uzmanlığımızın birer göstergesidir

Lamine diş uygulaması, son yıllarda sıklıkla tercih edilen yöntemlerden biridir. Konuyla ilgili çok fazla sayıda bilimsel çalışma yapılmış ve yapılmaya da devam etmektedir. Bizler klinik olarak, bu alanla ilgili düzenlenen her türlü bilgilendirme ve uygulama etkinliklerine klinik olarak katılım sağlıyoruz. Katıldığımız etkinliklerden de sertifikalarımızı başarı ile elde ediyoruz. Bununla birlikte, konuyla ilgili araştırmaları yürüten ve destekleyen her türlü kurum ve kuruluşla da koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kurum üyeliklerimiz ve çalışmalara verdiğimiz desteklerle de gurur duyuyoruz. Çünkü sizler için en iyi hizmeti vermeye gayret gösteriyoruz. Sizler de uygulamalarımızla ilgili detaylı bilgi almak, uzman ve tecrübeli hekimlerimizin gerçekleştirdiği lamine diş fiyatları için görüşmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zirkonyum Kaplama Sertifika
Zirkonyum Kaplama Sertifika