Hakkımızda Zirkonyum Kaplama Konusunda Uzmanlığımıza Güvenin

İstanbul’da hizmet veren prensipleriyle bugüne gelmiş köklü bir diş kliniğiyiz. İstanbul zirkonyum kaplama olarak diş estetiği konusunda açık ara rakipsiz hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Peki hizmetlerimizden biri olan estetik diş hekimliği nedir ve estetik diş hekimliği hangi alanlarda kullanılır?

Estetik diş hekimliği, sosyal toplumda, yeni tanışmalarda veya toplantılarda kişinin kendi öz saygısını tekrar kazanması veya kişinin karşısındaki insanda iyi bir izlenim bırakması için başvurduğu, estetik görünümü amaçlayan bir diş hekimliği işlemdir. Gülümseme ile bütünleme teşkil eden estetik dişler kişinin kariyerini, ağız sağlığını ve öz güvenini olumlu etkiler. Kişinin bulunduğu çevredeki saygınlığının artması ile hayat kalitesinde yükselme meydana getirir. Sizde öz güvenle otuz iki diş gülümsek istiyorsanız güvenilir ellerde sihirli dokunuşların keyfini sürün.

Ücretsiz Muayeneye Olmaya Gelin Tanışalım. Dişinizle Alakalı Problem Mi Yaşıyorsunuz? İletişim Formunu Doldurun. Sizi Arayalım.

Diş kayıpları yaşamaktan korkuyor musunuz? Düzenli ağız bakımı ile diş ve diş eti problemlerinizi uzman ekibimizle en aza indirelim. Ağız bakımınızı ertelemeyin. Bizimle iletişime geçin.

Bizi Tanıyın

{"total_effects_actions":0,"total_draw_time":0,"layers_used":0,"effects_tried":0,"total_draw_actions":0,"total_editor_actions":{"border":0,"frame":0,"mask":0,"lensflare":0,"clipart":0,"text":0,"square_fit":0,"shape_mask":0,"callout":0},"effects_applied":0,"uid":"198F3632-29A7-4736-94F0-12B4FC24DA39_1566215807874","width":4096,"photos_added":0,"total_effects_time":0,"tools_used":{"tilt_shift":0,"resize":0,"adjust":0,"curves":0,"motion":0,"perspective":0,"clone":0,"crop":0,"enhance":0,"selection":0,"free_crop":0,"flip_rotate":0,"shape_crop":0,"stretch":0},"origin":"gallery","height":2726,"subsource":"done_button","total_editor_time":760,"brushes_used":0}

Volkan Yakut

Diş Hekimi
0216 706 53 86
bilgi@zirkonyum-kaplama.com

Deneyimli Kadromuz

Dt. Volkan Yakut Diş Hekimi

Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu ortağı olan Diş hekimi Volkan Yakut İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Meslekte başarı için iş aşkının ve hayat boyu eğitimin gerekliliğine inanan Volkan Yakut mesleki yenilikleri takip etmekte ve devamlı olarak eğitim programlarına katılmaktadır. Kendisi yeni nesil diş hekimliğini vizyon edinmiş olup bu vizyonu yönetim ekibine dahil olduğu Dentaoris Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine de yansıtmaya özen göstermektedir. Volkan Yakut aynı zamanda 20 ülkede etkinlik gösteren Business Network İnternational Türkiye’de (BNİ) diş hekimliği koltuğunu teslim etmektedir. 

Mesleki ilgi alanları: endodonti, estetik restorasyonlar, periodontoloji.

Dt. Hakan Yakut Diş Hekimi

le=”font-weight: 400;”>Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu ortağı olan Diş Hekimi Hakan Yakut Bezmialem Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Cerrahi tedavilere olan ilgisinden dolayı implant-implant üstü protezler ve bilgisayarlı tomografi ile oral diagnoz konularında çeşitli eğitimlere katılmış olup eğitim ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Hayat boyu eğitimin gerekliliğine inanan Hakan Yakut tıbbi yenilikleri takip etmekte ve yönetim ekibine dahil olduğu Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’ne yeni nesil diş hekimliği vizyonu ile katkılarını sürdürmektedir.

Mesleki ilgi alanları:cerrahi tedaviler, protetik tedaviler, restoratif tedaviler

Dt.Esma Özlem Aydın Diş Hekimi

Dt.Esma Özlem Aydın İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1997 yılında mezun olmuştur. Çeşitli özel kliniklerde yıllarca tecrübe edinmiş olup özel ilgi alanı olan protetik ve restoratif tedavi alanlarında çeşitli eğitimlere katılmaya devam etmektedir.Özlem Aydın halen Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev almaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Mesleki ilgi alanları:restoratif tedaviler, endodontik tedaviler, protetik tedaviler

Hamiyet Geçkin Diş Hekimi

Diş hekimi Hamiyet Geçkin 2000 yılında İstanbul üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. İşini çok severek yaptığını belirten Hamiyet Geçkin halen Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaktadır. Hamiyet Geçkin evli ve bir çocuk annesidir.

Mesleki ilgi alanları:restoratif tedaviler, endodontik tedaviler, protetik tedaviler

Üstün Hizmet Ve Çağa Uygun Tedavi Yöntemlerine Bizimle Ulaşın!

Kurulduğumuz tarihten bu yana kendimizi sürekli yeniledik. Güncel tedavi yöntemlerine açık, bilimsel gelişmeleri takip eden teknolojiyi benimseyen bir klinik olduk. Üstün hizmet anlayışını benimsedik bu gayeyle hareket ederek hastalarımıza her konuda konforu sunuyoruz. Sizin için hep daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ücretsiz otopark hizmetimiz ile günün her saatinde kalabalığı dert etmeden muayene olabilirsiniz. Hastalarımıza sunduğumuz ücretsiz ilk muayene fırsatı ile hastalarımızı bizi yakından tanımaya davet ediyoruz. Bizimle tanışmaya ne dersiniz?

Sağlık Hukukuna Saygılı Standartlara Uygun Tedavimiz İle Hastalarımızın Yanındayız Hastalarımızın Haklarını Koruyoruz

Zirkonyum Kaplama Sertifika
Zirkonyum Kaplama Sertifika