Zirkonyum Kaplama İstanbul Fiyatları Ücretsiz muayene fırsatı ile beraber dişlerinize zirkonyum kaplama ister misiniz?

Ücretsiz Zirkonyum Kaplama Muayenesi için Hemen Arayın! Bize ulaşarak ücretsiz muayene için randevu alın

Daha sağlıklı ve estetik olduğundan zirkonyum diş kaplaması oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Zirkonyum son derece uzun ömürlüdür ve kristal türündedir. Tedavilerinizi uzman ekibimizle en uygun şekilde uygularız. Formu doldurduğunuzda uzman ekibimiz sizinle iletişime geçmektedir. Fiyatlar uygulayacağımız dişe, sayısına ve yapılarına göre değişkenlik gösterebilir. Kliniğimizde yapılan ilk ücretsiz muayenenizin ardından size en uygun zirkonyum kaplama fiyatları ile tedaviye başlarız.

Zirkonyum tedavisi sayesinde doğal dişlerin görüntüsü tam anlamıyla yakalanmaktadır. Klasik porselen kaplamaların alt yapıları olan metaller dişlerde opak, cansız bir görüntü yaratır. Ancak uygun fiyat ile sunduğumuz ağızdaki dokularla uyumlu zirkonyum ile bunun önüne geçerek dişlere canlılık kazandırırız. Son derece estetik olması sebebiyle özellikle ön bölgede yapılacak kron , köprü, protez ve implantlarda avantaj sağlar. Uzmanlarımız tarafından yapılan ilk ücretsiz muayenenizin ardından sizlere sunduğumuz en uygun zirkonyum kaplama fiyatları ile tedaviye başlanır. Işık geçirgenliği özelliği sayesinde dişlerin doğal görüntüsü tam anlamıyla yakalanır. Aynı zamanda işlemler lokal anestezi altında gerçekleştiririz. Dişte geçici bir kaplama yaparak hassasiyet ve sızlamanın önüne geçeriz. Hastaların çok az bir kısmında hafif bir sızlama görülebilir ancak büyük çoğunlukla süreç sorunsuz bir biçimde tamamlanır.

Zirkonyum Kaplama'yı Uygulama Yaptıranlardan Dinleyelim Size referans oluşturabilmek adına yeniden, özgürce gülümsetttiğimiz kişilerden gelen yorumlar

Dişlerim çok bozuktu ancak tel tedavisi yaptırmayı hiç düşünmedim çünkü kapanış bozukluğu gibi bir sürü sıkıntımdan dolayı tel tedavisi bende iyi sonuç vermeyecekti… Şimdi her şey yolunda! Artık dişlerimi çekinmeden gösterebiliyorum… Daha özgüvenliyim ve hayattan tat aldığımı hissediyorum.

Melisa Sorgun Zirkonyum Kaplama

Dişlerimin görüntüsünün çok daha güzel hale gelmesiyle birlikte diş eti kanamalarım da azaldı. Artık dişlerimi fırçalarken çok dikkatli ve hassas davranmak zorunda kalmıyorum. Bu beni çok iyi hissettiriyor.

Demet Candan Zirkonyum Kaplama

Artık daha fazla gülümsüyorum. Özellikle ön dişlerimin görüntüsü çok hoşuma gidiyor. Ağız kokusu problemim de ortadan kalktı. Bu sayede, insanlarla iletişim kurmaktan çekinmiyorum. Konuşurken sürekli elimi ağzımla kapatmak zorunda kalmıyorum…

Kadir Güngör Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum Kaplamaya İlişkin Uzmanlık Belgelerimiz ve Sertifikalarımız Kadromuz size en iyi zirkonyum kaplamayı sunabilmek için sürekli gelişiyor.

Zirkonyum Kaplama Sertifika
Zirkonyum Kaplama Sertifika