Hizmetlerimiz Estetik Diş Hekimliği

Kaplama Diş

Diş kusurlarını düzeltmek veya en aza indirmek için uygulanan en yaygın tedavi şekli olan kaplama diş tedavisini kliniğimizde yapıyoruz. Zirkonyum kaplama, porselen kaplama ve yaprak porselen kaplama olarak bilinen laminate veneer kaplama olmak üzere üç çeşit diş kaplama tedavisi uyguluyoruz.

Kaplama diş hakkında daha fazla bilgi alın.

Lamine Diş Laminete Veneer Nasıl Yapılır?

Kişinin dişlerini tedavide yer alan hekimimiz inceler. Kişinin diş ölçülerine uygun olarak diş plakalarını hazırlarız. Hekimimiz kişinin dişlerinin ince bir tabakasını kazır. Kazınan dişlere hazırlanan diş plakalarını yerleştirir. Özel yapıştırıcılar ile dişin yüzeyine koyduğumuz plakaların düşmesi mümkün değildir. Böylelikle hekimimiz lamine diş yapımını tamamlar.

Lamine diş hakkında daha fazla bilgi alın.

Köprü Diş

Köprü diş, kayıp dişlerden doğan rahatsızlıkları gidermek için geliştirilmiş ve kliniğimizde uyguladığımız bir yöntemdir. Kayıp dişin yanında bulunan sağlam dişleri küçülterek sağlam dişlerden destek alırız. Diş hekimlerimiz hazırlanan üç yapay dişi, küçültülen dişlerin ve ortadaki dişin boşluğunu kapatacak şekilde bölgeye yerleştirir.

Koprü diş hakkında daha fazla bilgi alın.

Ücretsiz Muayene Fırsatı İçin Hemen Bize Ulaşın İlk muayenenizi ücretsiz yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek ücretsiz randevunuzu alın.

Yaşadığınız diş problemlerine son verin. Bizi arayın sizinle ilgilenelim.

Ekibimiz

Dt. Volkan Yakut Diş Hekimi

Dentaoris Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği kurucu ortağı olan Diş hekimi Volkan Yakut İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Meslekte başarı için iş aşkının ve hayat boyu eğitimin gerekliliğine inanan Volkan Yakut mesleki yenilikleri takip etmekte ve devamlı olarak eğitim programlarına katılmaktadır. Kendisi yeni nesil diş hekimliğini vizyon edinmiş olup bu vizyonu yönetim ekibine dahil olduğu Dentaoris Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğine de yansıtmaya özen göstermektedir. Volkan Yakut aynı zamanda 20 ülkede etkinlik gösteren Business Network İnternational Türkiye’de (BNİ) diş hekimliği koltuğunu teslim etmektedir.

Mesleki ilgi alanları: endodonti, estetik restorasyonlar, periodontoloji.

Tedavi Değerlendirmeleri Yorumlar & Değerlendirmeler

Dişlerimin renginden hiç memnun değildim. Dişlerim oldukça sarıydı. Arayarak kolayca randevu aldım. Tam saatinde muayene oldum. Dişçim porselen dişin bana yakışacağını en kısa sürede dişlerime kavuşacağımı söyledi. Çok iyi ilgilendiler kısa bir sürede porselen dişlerime kavuştum. Porselen dişin kullanımı çok rahat üstelik dişlerimin beyazlığı hiç azalmadı.

Ayça S. Porselen Diş Kaplama

İnci gibi dişlere sahip olmak hep hayalimdi. Fakat sigara kullanmam nedeniyle dişlerim sarıydı. Dişlerime beyazlatma tedavisi uygulansa da uzun süreli verim alamıyordum. Dişe müdahalesi en az olan lamine kaplama yöntemiymiş bu sebeple dişime lamine kaplama yaptırdım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Oğulcan R. Laminate Veneer Diş Tedavisi

Dişlerimin beyaz olmasını istiyordum. Bu sebeple araştırmalarda bulundum. Diş hekimi önerisiyle zirkonyum kaplama da karar kıldım. Dişlerimin beyazlığı doğala çok yakın oldu ve dişlerimin duruşunu beğendim. Aynı zamanda diğer kaplama şekillerine göre daha dayanıklı olduğunu öğrendim. Tedavimden olumlu sonuç aldım.

İbrahim B. Zirkonyum Diş Kaplama Tedavisi

Her Yıl Onlarca Seminere Katılıyoruz! Akademik Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz!

Zirkonyum Kaplama Sertifika
Zirkonyum Kaplama Sertifika