Köprü Diş Cad Cam Porselen Diş Tedavimizle Profesyonel Ellerden Çıkan Dişlere Kavuşun.

Kadıköy, Beşiktaş ve Beyoğlu kliniklerimizde ağız ve diş sağlığına dair her konuda tedavi hizmeti vermekteyiz. Evrensel ve etik değerleri benimsiyoruz. Hasta sağlığını önemseyen vizyonumuz ile işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Uzman diş hekimlerimiz ile hastalarımızın tanı ve tedavi süreçlerini her aşamada büyük bir özenle takip ediyoruz. Ağız ve diş sağlığını koruyucu uygulamalarımız ve düzenli ücretsiz kontrollerimiz ile size uzun ömürlü dişler vaat ediyoruz. Size, diş hekimliğinin tüm alanlarına hakim, uzman, profesyonel bir hekim kadrosu ile diş alanındaki her tedaviyi verebiliyoruz. Tecrübe, bilgi ve beceri misyonumuzla tüm teknolojik imkanlarımızı kullanıyoruz. Köprü dişler başta olmak üzere hayalinizdeki dişleri veya ihtiyacınız olan dişleri size ustalıkla sunuyoruz.

Ücretsiz Muayene En Son Teknoloji Köprü Diş Tedavimiz İle Diş Boşluklarına Son!

Diş problemleri yaşıyor fakat fahiş fiyatlar ödeyerek tedavi olmak istemiyor musunuz? Veya istenmeyen sonuçlar ile yüzleşmek? Üstüne üstelik yamuk dişleriniz ya da dökülen dişleriniz ile çekici bir yüze sahip olmanız oldukça zordur. Keza kötü bakılmış, sarı dişlerinizle de. Işıldayan dişlere sahip olmak için yüksek meblağlar ödemenize gerek yok. Ne paranızı ne de vaktinizi harcıyoruz. Ücretsiz muayene olun ve size estetik diş için neye ihtiyacınız olduğunu söyleyelim.

İki Gün İçerisinde Hızlı Randevu Veriyoruz.

Size %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz. Geniş diş hekimi kadromuz sayesinde diş ağrılarınızı bir an önce dindiriyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Size en kısa sürede dönüş yapıyoruz. Bilgilerinizi alarak iki gün içerisinde randevunuzu ayarlıyoruz. Bu süre zarfında sizi bilgilendirerek ağrınızın hafiflemesi için yönlendiriyoruz.

Size İleri Düzey Diş Tedavisi Sunuyoruz.

Randevunuzu size söz verdiğimiz saatte dakik hekimlerimizle gerçekleştiriyoruz. Profesyonel, güler yüzlü sağlık çalışanlarımız ile işimizi layıkıyla yapıyoruz. Kliniğimizi ve ekipmanlarımızı her gün dezenfekte ediyoruz. Aletlerimizin ek başlık kısımlarını, aparat kısımlarını, iğnelerimizi her hastada yeniliyor, kullanılmamış, yeni ve hijyenik olmasına özen gösteriyoruz. Cad cam porselen diş, protez diş, diş teli gibi yapımı gereken tedavilerde temizlik kurallarına uygun olarak gereken her şeyi laboratuvarlarımızda büyük bir titizlikle yapıyoruz. Hastalarımızı önemsiyoruz. Aldığımız geri dönüşler ve memnuniyet oranları sayesinde onların da bizi önemsediğini, tekrar tercih edeceğini biliyoruz.

İyileşen Hastalarımızın Geri Dönüşleri Köprü Diş Yorumları

Alt çeneme aldığım darbe sonucu bir dişimi kaybettim. Bu durum öz güvenimi oldukça kötü etkiliyordu ve köprü diş yaptırmayı düşündüm. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine randevu alıp muayene oldum. Tedavimde doktorum oldukça ilgiliydi. Piyasaya göre iyi fiyata kaliteli hizmet aldığımı düşünüyorum. Dişimden çok memnunum.

Selma H. Köprü Diş Tedavisi

Uzun yıllar çekilmiş diş etlerim ile uğraştım. Bunun sonucu olarak diş kaybı yaşadım. Ağız ve diş sağlığım hakkında sürekli sorun yaşadığım için güvenilir ve uzman bir diş kliniği arıyordum. Güvenilir hekimleriyle kalbimi kazanan bu kliniğe bir şans vermeyi denedim. Köprü diş yaptırdım. Memnun kaldım. Düzenli gittiğim dişçim oldular.

Tarık N. Köprü Diş Tedavisi

Yaşlılığa bağlı diş kayıplarım oldu. Köprü tedavisini denedim. Kaybettiğimin dişin yanındaki dişlere müdahale edilecek diye gergindim fakat bu konuda doktorum beni rahatlattı. Sayesinde minimum ağrı çektim. Tedavi sonrası dişlerim de ağrı ve sızı olmadı. Köprü diş tedavisinde uzman hekimlere sahipler.

Berna B. Köprü Diş Tedavisi

Önde Gelen Hekimlerimiz İle Köprü Diş Tedavisinde Bir Numarayız. Etkili Sonuçlar İle İyileşmeye Hazır Mısınız?

Diş kayıpları mı yaşadınız? Dişinizin boşluğu sizi yemek yerken rahatsız mı ediyor? Yemek yemek eziyet haline gelmesin! Son teknolojik aletler yardımıyla gerçek dişinize en yakın dokuya sahip köprü diş yapımı ile sizi eski halinize döndürüyoruz. Üstelik herhangi bir ağrı veya sızı çekmeyecek, eski mükemmel gülüşünüze kavuşacaksınız. Sadece 4-5 seans sürecek işlemlerimiz ile sizi 1 haftada köprü dişinize kavuşturuyoruz. Köprü dişlerin yapımı laboratuvarlarımızda yalnızca 2-3 gün içerisinde tamamlanmaktadır.%100 memnuniyet garantisi veriyoruz. köprü diş fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Size dönüş yapalım. ilk randevunuzu ücretsiz olarak en kısa sürede gerçekleştirelim.

Zirkonyum Kaplama Sertifika
Zirkonyum Kaplama Sertifika